Hakkımızda

      Deva Gümrük Müşavirliği; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer yaratmak, doğruluk, dürüstlük, hız, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak ve tamamen müşteri memnuniyeti sağlamak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıkılarak kurulmuştur.
     Tüm hedeflerimize, elde ettiğimiz başarılara sevgili müşterilerimiz ve çalışanlarımız sayesinde bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.
    Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kuruluş olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.  
     Günümüzde globalleşen dünya ekonomisi ve ülkeler arası ticaret artışı sonucu; hız kazanan mal akım talebine, Dış Ticaret Organizasyonu ve Lojistik kavramı ile Türkiye’ deki en önemli ayağı olan Gümrükleme ve Dış Ticaret İşlemlerinin tamamını (ithalat-ihracat-aktarma, transit İşlemler, serbest bölge işlemleri, dahilde işleme izin belgesi, diib, yatırım teşvik belgesi kapsamında yapılacak ithalatlar, kontrol belgesi, yatırım teşvik, belgelerin çıkarılması ve takibi) vermek üzere kurulmuştur.